Giriş Yap Kayıt Ol Hemen Ücretsiz Kayıt Ol geleceğini değiştir!
 • Biz Kimiz?

 • biz-kimiz.jpg
 • Sportyeer Zerif  Net İnternet Hizmetleri tarafından geliştirilmiş bir startup projesidir. Kulüp arayan sporcular ile sporcu arayan kulüpleri buluşturan online organizatördür. Sportyeer planlanmış kulüp ağı ile sporcular ile kulüpler arasında %100 çalışan bir sistemdir.
  Sporcu ve antrenör kitlesinin birikmesi ile birlikte kulüplerin taleplerini süratle karşılar. Sportyeer "Türkiye'nin Sporcu Geleceği" sloganıyla hareket eder. Kulüplerin belirlenen bölgelerinde hızlı çözümler üretirken yetenekli sporcuları kulüplere kazandırır. Sportyeer dünyanın tüm şehirlerine hizmet verirken Türkçe ile birlikte ingilizce dilinde hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda yurtdışı birçok ülkede çeşitli kulüp, menajer ve profesyonel sporcu iletişimleri kurulmaktadır.

  Nasıl İşler?
  Sporcu, antrenör, menajer ve spor kulüpleri kendi üyelik tiplerinde kayıt olur. Sporcu ve antrenörler profil oluştururken kulüp ve menajerler saf üyelik elde ederler. Her üyelik tipinin kendisine tanımlanmış özellikleri ve avantajları bulunmaktadır. Spor kulüpleri ve menajerler takip ettikleri sporcu ve antrenörler ile iletişim kurma isteği gönderir. Bu aşamada Sportyeer devreye girer. Sportyeer söz konusu sporcunun daha geniş dijital içeriğini istekte bulunan kurumlar ve kişilere gönderir. Kurumlar ve kişiler yüzyüze görüşme talep ettiklerinde ise bu gerçekleşir.

  Sportyeer Takibi
  Sportyeer bünyesine katılan her sporcu detaylı olarak uzman ekibi tarafından inceler. Belirlenen sinyaller doğrultusunda spor kulüplerine doğrudan sporcu görüşmesi ve önermesi gönderebilir. Sportyeer düzenli olarak organizasyon yapar ve sporcuların daha detaylı analiz sonuçlarına ulaşır.

  Üyeler
  Sportyeer'e gerçek üyeler ve belge kontrolü yapılan spor kulüpleri menajerler üye olabilmektedir.

  Sportyeer'e Kayıt Olmanın Avantajları
  • Sporcular, antrenörler, menajerler ve kulüpler hızlıca birbirleri ile görüşebilir.
  • Kulüpler seçme organizasyonları düzenleme yükünden kurtulur.
  • Seçme organizasyonlarında gözden kaçan, kendini gösteremeyen, heyecanına kapılan yüzlerce sporcu yer almaktadır. Sportyeer bunun önüne geçerek sporcuların şans yüzdesini artırırken yeteneklerini göstermeleri için kaliteli bir platform sunmaktadır.
  • Sporcular  seçme organizasyonlarını  takip etmez, şanslarını artırma avantajlarını kullanırlar.
  • Sportyeer kulüplerin isteklerini yakından takip ederek sürekli oyuncu taraması yapar.
  • Sportyeer ve spor kulüpleri iş birliği ile sporculara kendilerini geliştirebilecekleri spor kulüpleri bulmaktadır.

  Üye Olmak için Tıklayın